Komanda

Miera ielas bērnudārzs

Gundega Drava

Gundega Drava

Dibinātāja, valdes locekle

Visu labo lietu un procesu pamatā ir mīlestība. Tas ir tas drošais pamats, kurš ļauj brīvi būt un augt fiziski, garīgi gan lieliem, gan maziem. Tādu – mīlestības vidi radām bērnudārzā, lai katrs justos mīlēts, pieņemts, saprasts un uzklausīts. Katrs, tas ir gan mazs, gan liels, jo nereti no mums – pieaugušajiem un mūsu sajūtām ir atkarīgs tas, kā jūtas mūsu bērni. Kad tas viss ir, speram soli tālāk un ļaujam mūsu mazajiem ģēnijiem BŪT, PIEDZĪVOT, DOMĀT, izdarīt secinājumus, fantazēt, paplašināt varēšanas un gribēšanas robežas. Tikai tā mūsu bērni var izaugt par gudriem, spējīgiem un talantīgiem cilvēkiem, tādiem, kādus mēs visi viņus vēlamies redzēt, vai tādiem, kādus viņi vēlas redzēt sevi paši. Bet, galvenais, LAIMĪGIEM.

 • Pedagoģijas maģistra grāds skolvadībā
 • Sociālo zinību bakalaura grāds psiholoģijā
 • Otrā līmeņa augstākā izglītība specializācijā “pirmsskolas skolotājs”
 • Otrā līmeņa augstākā izglītība specializācijā “skolotājs logopēds”
Alīna Saveļjeva

Alīna Saveļjeva

Deju skolotāja

Jau bērnībā es zināju, ka būšu cilvēks, kas mācīs dejot citus. Šobrīd esmu deju pasniedzēja nu jau vairāk kā piecus gadus un darbojos ar jauniešiem, taču tas, kas mani pārsteidza pašu – esmu nonākusi pie jaunas dejotāju auditorijas – bērniem. Šis ir tas vecums, kurā ir manāma vislielākā un ātrākā izaugsme, tieši tāpēc man patīk darboties tieši ar vismazākajiem. Bērnos ir milzīga enerģija, prieks un laime, kas spējīga “aplipināt” ikvienu, tādēļ esmu priecīga par iespēju nākt un mācīt dejot “Zeltābeles” audzēkņus, un smelties viņu enerģiju!

 • Latvijas Kultūras Akadēmijas Latvijas Kultūras Koledžas Deju kolektīva vadītāja ar specializāciju mūsdienu dejā
Kintija Kamzole

Kintija Kamzole

Pedagoga palīgs

Jau no mazotnes esmu vēlējusies strādāt bērnudārzā un sapnis ir piepildījies - esmu nonākusi šeit “Zeltābelē”. Galvenais mans dzīves moto ir nepadoties un doties pretī mērķim. Un, ja ir saliedēta komanda var izdarīt daudz, un, ja mēs to varam, arī pārējie to var. Katru rītu redzot bērnu smaidus Tu esi uzlādēts visai dienai, un darbojoties ar mazajiem ķipariem nepamani cik ātri skrien laiks. Tā nu esmu šeit, kur ar prieku pavadu katru darba dienu!

  Monika Žurova

  Monika Žurova

  Skolotāja

  Bērnībā daudz laika pavadīju skolā, jo mana mamma ir skolotāja. Vienmēr gan apbrīnoju, gan nesapratu, kā viņa var strādāt ar bērniem, kā viņai tas var tik ļoti patikt. Taču, tad pati pavisam nejauši sāku strādāt bērnudārzā, sapratu, ka uz darbu nāku ar smaidu, un šis darbs ir kā radīts man. Katra diena ir pilna pozitīvu emociju un citāda. Tagad jau mācos par pirmsskolas skolotāju.

  • Šobrīd apgūst: Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība programmā "Pirmsskolas skolotājs"
  Ausma Gasone

  Ausma Gasone

  Pedagoga palīgs

  Esmu klusa, taču tie ūdeņi ir tie dziļākie, vai ne? Esmu darba rūķis un strādāju, domājot un analizējot situācijas, tādējādi atrodu labākos risinājumus. Ar bērniem strādāju vairāk kā 10 gadus. Sākumā tie bija kaimiņu bērni, vecāku draugu bērni, tad kā skolotāja svētdienas skolas mazākajā grupā, un darbs pie pusaudžiem. Noteikti mīļākais vecums, ar ko strādāt, ir tieši pirmsskolas bērni. Viņi ir patiesi, dzīvespriecīgi un radoši. Man vienmēr ir svarīgi, lai bērns justos aprūpēts, uzklausīts un novērtēts. Ar bērniem strādāt ir tik interesanti, katra diena nes jaunas emocijas! Vienmēr ir prieks skatīties, kā bērni aug un kļūst patstāvīgāki ar katru dienu.

   Inga Krīgere

   Inga Krīgere

   Skolotāja

   Bērni ir kā taureņi vējā, daži spēj lidot augstāk kā citi, bet katrs no viņiem lido tik labi, cik spēj. Katrs ir īpašs! Katrs ir skaists! (M.M.) Daru savu sirdsdarbiņu...

   • Pirmsskolas izglītības skolotāja kvalifikācija
   Dārta Drava

   Dārta Drava

   Mūzikas skolotāja

   Mūzikas apguve un folklora. Tās ir divas nišas, ar kurām tiku iepazīstināta jau agrā bērnībā, un tā joprojām ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa, nu jau arī profesionālajā jomā. Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā iegūts bakalaura grāds ar specializāciju etnomuzikoloģijā, šobrīd turpinu izglītību Liepājas Universitātes Mākslas terapijas maģistra programmā ar specializāciju mūzikas terapijā. Mūzikas nodarbībās ar mazajiem Zeltābeliešiem dziedam, mācamies klausīties un saprast dzirdēto, trenējam ritma izjūtu, iepazīstam, aptaustām, spēlējam dažādus mūzikas instrumentus un ļaujam sev radoši eksperimentēt šajā burvīgajā skaņu pasaulē, ko saucam par mūziku.

   • Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas bakalaura grāds ar specializāciju etnomuzikoloģijā